Zadzwoń i zarezerwuj pokój » +48 76 85 125 35

O hotelu

Hotel "Pałacyk" dysponuje 46 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Naszym gościom oferujemy luksusowe pokoje z łazienką, minibarkiem, TV-sat, telefonem i Internetem. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę, domową atmosferę oraz spokój w otoczeniu naturalnej zieleni w urokliwym miejscu. Do dyspozycji naszych gości jest restauracja z wyśmienitą domową kuchnią. 

Bezpłatny parking zapewni bezpieczeństwo Państwa pojazdu. Gość jest dla nas najważniejszy, zadowolony z pewnością powróci i poleci nas swoim znajomym. Mam nadzieję, że Hotel Pałacyk stanie się Państwa drugim domem. 

Dysponujemy 40- osobową salą konferencyjno-bankietową. Przygotowujemy saunę i siłownię. Umożliwiamy organizację imprez okolicznościowych, dużych spotkań i bankietów plenerowych. 

Do sieci naszych hoteli należy położony przy autostradzie A4 niedaleko Legnicy Hotel "Dworek".

Zapraszamy również Państwa do komfortowego Apartamentu dla Nowożeńców. Jest to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz relaksu.Wystrój oraz oświetlenie stwarzają niezapomnianą atmosferę i komfort, które pozwolą Państwu całkowicie się odprężyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Pokój znajduje się na szczycie hotelu, skąd roztacza się piękny widok na panoramę miasta. Wyposażony w saunę, telewizor ambilight, jacuzzi oraz klimatyzację.

 

 

 

W pokojach nie wolno palić!

Na papierosa możesz udać się na taras. Przykro nam, ale jeżeli nie uszanujesz tej zasady, Twój pokój będzie przez jeden lub dwa dni wyłączony z działania, zanim przywrócimy go do właściwego stanu. Między innymi konieczne będzie kosztowne ozonowanie. Jeżeli w Twoim pokoju palono, będzie to kosztowało - dodatkowa opłata wynosi 500 zł. 

Gwarantujemy, że odwiedzą nas Państwo ponownie!

Serdecznie polecamy!!! 

Zarezerwuj pokój